قیمت

400,000 تومان

بسته آموزشی کرامت2

گروهی از اساتید
نوع برگزاری دوره: نابرخط(آفلاین)
زمان دوره:
نوع گواهی:
بسته آموزشی کرامت2

توضیحات دوره


  • در نگاه توحیدی و اسلامی، تربیت انسان امری بسیار پر اهمیت است و کسی که خود را در این جایگاه قرار می‌دهد باید از جهت دانشی، گرایشی، اعتقادی، رفتاری، مهارتی و ارتباطی دارای ویژگی هایی متناسب با آن باشد. یک مربی دارای حیثیات گوناگون است. در درجه اول، انسانی است که ساحات فردی، خانوادگی و اجتماعی خود را به صورت انسانی تنظیم می‌نماید. در درجه دوم، مومنی است که به اسلام ناب پایبند است و  طرفدار اسلام آمریکایی و اسلام تحجر و التقاط نیست و در درجه سوم، رزمنده‌ای در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است. بنابراین همه ما انسان‌ها باید مربی باشیم.
  • در این راستا، مرکز تربیت مربی مجتمع امام صادق علیه السلام کوشیده است تا به جای تکرار محتواهای نظری و کاربردی روانشناسی و تربیتی غربی، به ترویج رویکردهای دینی در تربیت و آموزش انسان بپردازد.
  •  این بسته در 26 ساعت آموزشی ارائه می‌شود.

سرفصل های دوره


محتوای دوره


قوانین و آئین نامه  1. لطفا در هنگام ثبت‌نام به نحوه برگزاری دوره و امکان مشارکت خود، متناسب با بستر اعلامی برای دوره توجه نمایید.
  2. شرکت در دوره، منوط به ثبت اطلاعات فردی و پرداخت هزینه‌ به صورت اینترنتی است.
  3. پس از ثبت نام، انصراف از دوره و استرداد وجه پرداختی به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست، لذا قبل از پرداخت، نسبت به امکان استفاده خود اطمینان کسب نمایید.

نظراتشما نیز نظر دهید

قوانین ثبت نظرات


دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.

دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.

از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.

امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص دانشجویان دوره می باشد.